Kulinitši väravasööt aitas Krško Sloveenia kõrgliigas viigini ({{commentsTotal}})

Aleksandr Kulinitš
Aleksandr Kulinitš Autor/allikas: ERR

Endine Infoneti kaitsja Aleksandr Kulinitš aitas oma väravasööduga NK Krško Sloveenia kõrgliigas selle kevade esimese punktini.

Sloveenia tippliiga naasis talvepuhkuselt eelmisel nädalal ning kui avamängus kaotas Krško 0:3 Ilja Antonov klubile Rudarile, siis teisipäeval saadi punkt kätte, vahendab Soccernet.ee.

Kodus oldi tabeli viimase Ankaran Hrvatini vastu mänguliselt selgelt üle ning 20. minutil haaratigi juhtohjad, kui paremkaitses täismängu teinud Kulinitš leidis oma äärelt sööduga ründaja, kes palli võrku virutas.

Oma teisi võimalusi ei kasutanud Krško aga ära ja see maksis kätte, kui külalised 75. minutil väravavahi põhjustatud penaltist vormistasid lõppseisuks 1:1.

Kulinitšil on nüüd Sloveenia kõrgliigas kirjas kahe mänguga maksimaalne hulk minuteid. Tabelis ollakse 20 mänguga kogutud 20 punktiga seitsmendal kohal. Ankaran on 13 silmaga viimane.