Üllatuse sepistanud Prantsusmaa väikeklubi omanik suri samal õhtul ({{commentsTotal}})

FC Chambly
FC Chambly Autor/allikas: AFP/Scanpix

Üllatuslikult Prantsusmaa karikavõistluste poolfinaali jõudnud väikeklubi FC Chambly mängijad ja fännid ei saanud kuigi kaua rõõmustada, sest samal õhtul suri 77-aastaselt klubi asutaja Walter Luzi.

1989. aastal loodud Chambly lükkas veerandfinaalis konkurentsist kõrgliigaklubi Strasbourgi ja võib nüüd minna poolfinaalis kokku Pariisi Saint-Germainiga.

Lassana Doucoure 83. minuti väravast 1:0 võitnud Chambly asutaja Luzi suri mõni aeg pärast mängu Beaumont sur Oise'i haiglas. Tema kohused klubijuhina võtab nüüd poeg Fluvio. Viimase vend Bruno on esindusmeeskonna treener.