Ojamaa aitas Sarpsborgi Norra kõrgliiga avamängus võidule ({{commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Algas Norra kõrgliiga ja avamängus käis edukalt Henrik Ojamaa käsi, kui 1:0 alistati Tromsö.

Ojamaa positsiooniks oli kahe ründaja all olev mängujuhi positsioon. Sarpsborg 08 suutis 54. minutil Tromsö kaitseliinist läbi murda ning siis löödigi kohtumise ainus värav. Eesti koondislane tegi kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee.

Samal ajal alustas hooaega ka Pavel Londak ja tema tööandja Bodo/Glimt. Paraku tuli avavoorus 1:3 kaotus vastu võtta, Londak tegi sarnaselt Ojamaale kaasa täismängu.

Alustas ka esiliiga ning oma mängu pidas Taijo Teniste koduklubi Sogndal. Koduplatsil alistati kindlalt 3:1 Baerum. Teniste Sogndali koosseisu ei kuulunud.