Meelis Aule tuli noolemängus kolmandat korda järjest Eesti meistriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Noolevise
Noolevise Autor/allikas: Erkki Klaas

Laupäeval, 3. veebruaril toimusid järjekorras kolmandad Eesti meistrivõistlused noolemängus. Võitsid Triin Timmermann ja Meelis Aule.

Aasta oodatuim ja üks tähtsamaid turniire toimus teist aastat järjest Koeru Kultuurimajas. 2018. aasta Eesti meistriteks trooniti pidulikult naiste arvestuses esimest korda Triin Timmermann ja meeste arvestuses kolmandat aastat järjest Meelis Aule.

Konkurents Eesti meistritiitlile oli väga tihe, sündis ka uus meistrivõistluste osalejate rekord. Meeste arvestuses asus tiitlit püüdma 70 võistlejat, kelledest parimaks osutus pika ja pingelise võistluspäeva lõpuks tiitlikaitsja Meelis Aule Suure-Jaanist, kes haaravas finaalis alistas Toomas Tammaru Tallinnast tulemusega 6:2. Kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Vahur Luuk ja Andres Paal Tallinnast.

Osalejate poolest pisut tagasihoidlikuks jäänud naiste arvestuses oli Eesti meistritiitlit jahtimas kümme võistlejat, kelledest parimaks osutus Triin Timmermann Tallinnast, kes finaalis alistas Tiina Aule Suure-Jaanist tulemusega 4:1. Kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Mirell Malken Türilt ja Kerli Rüütel Saaremaalt.

Eesti Dartsi Liidul on heameel, et noolemängu populaarsus aasta-aastalt kasvab ja meistrivõistlustel on esindatud noolemängijad üle Eesti.

Eesti meistrivõistlused noolemängus toimuvad kord aastas, toimumise aeg, koht ja osalemistingimused avaldatakse uue hooaja alguses Eesti Dartsi Liidu kodulehel www.darts.ee ja Eesti Dartsi Liidu Facebooki lehel.

Eesti meistrivõistlused ei ole ainsad Eestis toimuvad noolemängu suurvõistlused. Nimelt toimub tänavu 20.-22. aprillil Eestis ühel nädalavahetusel kaks rahvusvahelise WDF ja BDO reitingu arvestusega võistlust, juba 15. korda peetav Estonian Open 2018 ja teist korda peetav Estonian Masters 2018. Võistlus toimub seekord Tallinnas Hotellis Olümpia ja suurturniir toob Tallinnasse lisaks Eesti paremikule arvukalt mängijaid Soomest, Lätist, Leedust, Rootsist, Venemaalt, Hollandist, Inglismaalt ja mujalt Euroopast.

Septembri viimasel nädalavahetusel võõrustab Eesti rahvusvahelist meeskondlikku suurturniiri Baltic Cup 2018.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: