Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tallinnas selgitati välja Eesti meistrid standardtantsudes

Võistlustants
Võistlustants Autor/allikas: RIA Novosti/Scanpix

Laupäeval 27. jaanuaril toimusid Audentese spordihallis Eesti meistrivõistlused standardtantsudes, kus meistritiitleid jagati mitmes erinevas vanuseklassis.

Täiskasvanute vanusegrupis tulid meistriteks Leevi tantsijad Madis Abel ja Aleksandra Galkina. Täiskasvanute klassis tulid teisele kohale Ergo Lükk ja Baile Orb tantsukoolist Baile, pronksmedalid võitsid tantsuklubi Mustang tantsijad Andres Liiv ja Kristin Vaha.

Lasteklassis tuli esikohale tantsuklubi Leevi paar Martin Makarov ja Keiri Semre, hõbemedali võitsid Emil Korotin ja Evelina Bondarenko tantsuklubist Kreedo Dance, kolmas koht kuulus tantsuklubi Twist paarile Ralf Oliver Purje ja Elenor Kurisoo.

Juunior 1 klassi parimad olid Anton Siff ja Katerin Matvejeva tantsuklubist Leevi. Hõbemedali sai paar Nikita Kilevoi ja Anna-Maria Bogrebnaja tantsuklubist Danceline ning kolmas koht kuulub tantsuklubi Maarja tantsijatele Aleksander Johanson ja Adriana Johanson.

Juunior 2 vanuseklassis tuli esikohale tantsuklubi Kreedo Dance paar Andreas Lepiste ja Sofia Dzevulskaja, hõbemedali võitsid Georgi Klementjev ja Sofia Tšišova samuti tantsuklubist Kreedo Dance, kolmas koht kuulus tantsuklubi Respect paarile Kristofer Robin Maasalu ja Kretel Kurs.

Noored 1 vanuseklassis saavutasid kuldmedalid tantsuklubi Leevi tantsijad Ilja Rotar ja Silvia Susanne Barjabin. Teisele kohale tantsisid end Kaspar Kaldaru ja Agneta Pukk tantsuklubist Respect ning kolmandale Kris Jarlet Kivisaar ja Maria Elisabeth Lootus tantsuklubist Leevi.

Vanuseklassis Noored 2 saavutasid meistritiitli Karl Robert Kuum ja Elys Rannik tantsuklubist Respect, teisele kohale tulid Kristo Kama ja Mariann Hendrikson tantsuklubist Tango. Pronksmedali teenisid välja Ander Saago ning Kristel Moorats tantsuklubide Tango ja Respect ühispaar.

Seeniorid 1 vanusegrupis tulid esikohale tantsuklubi Tango tantsijad Gediminas Jürjo ja Kati Kümnik.

Seeniorid 2 vanusegrupis tantsisid end võidule Tiit Hindpere ja Ene Hindpere Peep ja Ave Vardja Tantsukoolist.

Seeniorid 3 vanusegrupis tulid esikohale tantsuklubi Master tantsupaar Andres ja Anu Jõeleht.

Seeniorid 4 vanusegrupis võttis võidu tantsuklubi Emerald tantsupaar Toivo Purde ja Mare Sokolova.

Kokku osales võistlusel ligi 200 paari üheteistkümnes erinevas vanuseklassis. Võistlejaid hindasid kohtunikud Inglismaalt, Kanadast, Venemaalt, Aserbaidžaanist, Saksamaalt, Ungarist, Itaaliast, Rumeeniast, Kreekast, Sloveeniast ja Leedust.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: