Balotelli hooaja esimene liigavärav päästis Liverpoolile võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mario Balotelli
Mario Balotelli Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti teisipäeval neli 25. vooru kohtumist, kus keskses mängus alistas Liverpool koduväljakul tänu Mario Balotelli väravale 3:2 Tottenhami.

Liverpool läks kodumurul kahel korral Tottenhami vastu juhtima, kui 15. minutil oli täpne Lazar Markovic ning 53. minutil realiseeris penalti Steven Gerrard, kuid külalised suutsid mõlemal korral viigistada - 26. minutil Harry Kane ja 61. minutil Moussa Dembele.

Mängu lõpuks pääses üle mitme mängu platsile itaallasest pahapoiss Mario Balotelli, kes sel korral ka Liverpooli peatreeneri Brendan Rodgersi ootuseid õigustas ja 83. minutil oma tänavuse hooaja esimese liigavärava lõi.

Teiste kohtumiste tulemused: Arsenal - Leicester City 2:1, Hull City - Aston Villa 2:0, Sunderland - Queens Park Rangers 0:2.

Tabelitipp: Chelsea 56 punkti (24 mängu), Man City 49 (24), Southampton 45 (24), Arsenal 45 (25), Man United 44 (24), Tottenham 43 (25), Liverpool 42 (25), West Ham (37 (24).

Toimetaja: Siim Semiskar