Klavan lõi värava, kuid Augsburg mängis eduseisu maha ({{commentsTotal}})

{{1423413989000 | amCalendar}}
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: Renate Feil/M.i.S./Pixath/SIPA/Scanpix

Saksamaa jalgpalli Bundesligas lõi Ragnar Klavan 21. vooru kohtumises Frankfurt Eintrachti vastu kodustaadionil juba 7. minutil värava, kuid võiduks sellest ei piisanud. Augsburg mängis maha kaheväravalise eduseisu ja mäng lõppes 2:2 viigiga.

Klavani värav sai alguse Augsburgi karistuslöögist, mida vastased ei suutnud klaariks lüüa. Pall veeres lõpuks trahvikastis seisva eestlase jalale, kes saatis selle väravavahi jalgevahelt võrku.

Klavan lõi avapoolaja keskel üsnagi sarnasest olukorrast palli veel ühe korra Eintrachti väravasse, kuid siis näitas küljekohtunik suluseisu.

37. minutil viis Augsburgi 2:0 juhtima Raul Bobadilla, kes jõudis sihile taas pärast karistuslöögi lahtimängimist.

Avapoolaja viimastel hetkedel lõid vastased ühe tagasi, kui täpne oli Stefan Aigner. 70. minutil lõi tabloole lõppskoori Eintrachti mängumees Alexander Meier.

Tabelitipp: Müncheni Bayern 49 punkti, Wolfsburg 41, Schalke 34, Augsburg 34, Borussia Mönchengladbach 33, Leverkuseni Bayer 32, Hoffenheim 26, Bremeni Werder 26, Eintracht 25.

Toimetaja: Siim Semiskar