Tottenham leppis Southamptoniga 1:1 viiki ({{commentsTotal}})

Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas Southamptoniga 1:1 viigistanud Tottenham lasi käest võimaluse tõusta Liverpooliga ühele pulgale.

Southampton, kes pole liigas võitnud alates 26. novembrist, mil alistati 4:1 Everton, asus 15. minutil kohtumist Davinson Sancheze omaväravast juhtima, kuid liiga parim väravakütt Harry Kane viigistas juba kolm minutit hiljem.

Liigas 11 mängu võiduta oleval Southamptonil oli ka võimalus enne poolaega uuesti juhtima minna, kuid Jack Stephens ei suutnud enda väravavõimalust realiseerida. Mängu lõpus oli suurepärane võimalus ka Tottenhami mängumehel Eric Lamelal, kuid tema löögi Stephens blokeeris.

24 vooru järel paikneb Tottenham viiendal tabelireal, kahe punkti kaugusel Liverpoolist ja Meistrite liiga kohast. Esmaspäeva õhtul Brightoniga mängival Liverpoolil on võites võimalik vahe Tottenhamiga suurendada viiele punktile.