Neymar lõi neli väravat, Cavani jõudis Zlataniga samale pulgale ({{commentsTotal}})

Edinson Cavani ja Neymar koos meeskonnakaaslastega PSG-st
Edinson Cavani ja Neymar koos meeskonnakaaslastega PSG-st Autor/allikas: MT/MEGA/Scanpix

Prantsumaa jalgpalli kõrgliigas võttis tabeliliider Pariisi Saint-Germain kolmapäeval koduväljakul Dijoni üle koguni 8:0 võidu.

PSG kaks esimest väravat lõi 4. ja 15. minutil argentiinlane Angel Di Maria, kodumeeskonna viis 21. minutil 3:0 ette Edinson Cavani, kelle jaoks oli see 156. väravaks Pariisi klubi särgis. Uruguailane tõusis seega samale pulgale klubi kõigi aegade suurima väravaküti Zlatan Ibrahimoviciga.

Esimese poolaja viimase värava lõi otse karistuslöögist Neymar, kes lisas 57. ja 73. minutil veel kaks tabamust, enne, kui 77. minutil tegi Kylian Mbappe seisuks 7:0. Seitse minutit enne kohtumise lõppu oli PSG-l kasutada penalti, mida läks rekordit jahtinud Cavani asemel lööma Neymar ning brasiillane ei eksinud.

PSG-l on 21 vooru järel liidrina 56 punkti, teisel kohal olev Lyon jääb neist maha 11 silmaga, Marseille'il on kolmandana 44 punkti.