Eestlannad curlingu juunioride MM-ile ei pääsenud ({{commentsTotal}})

Eesti naisjuunioride curlingukoondis.
Eesti naisjuunioride curlingukoondis. Autor/allikas: Maailma Curlingu Föderatsioon

Eesti naisjuunioride koondis tihedas konkurentsis curlingu juunioride maailmameistrivõistlustele ei pääsenud. Otsustav mäng veerandfinaali pääsu eest kaotati Saksamaale ning seega on võistlus Eesti jaoks lõppenud.

Turniiri käigus võitis Eesti naisjuunioride koondis seitsmest peetud mängust kolm. Alagrupi viimases mängus kohtus kaotati Soomele 3:7, kuid tänu parimatele T-visetele pääseti alagrupist Läti ja Türgi kõrval siiski edasi.

Mängus veerandfinaalkoha eest sai Eesti vastaseks Saksamaa koondise, kellele jäädi alla 1:9.

Eesti juunioride koondisesse kuulusid Triin Madisson, Kristin Laidsalu, Britta Sillaots, Karin Vahi ja Gerli Kägi. Võistkonna treener on Erkki Lill.

Tiitlivõistluse kvalifikatsiooniturniir toimus Soomes Lohjas ning MM-pileti eest võistlesid Eesti naised 22 võistkonna vastu. Kokku võttis juunioride MM-i kvalifikatsiooniturniirist osa 45 juunioride võistkonda kogu maailmast.