Karlsson tõi Vegasele järjekordse võidu ({{commentsTotal}})

William Karlsson (keskel) meeskonnakaaslastega tähistamas.
William Karlsson (keskel) meeskonnakaaslastega tähistamas. Autor/allikas: USA TODAY Sports/Sipa USA/Scanpix

Esimest aastat jäähokiliigas NHL mängiv Vegas Golden Knights jõudis põhihooajaga poole peale, alistades kodujääl 2:1 New York Rangersi.

Rangers asus esimesel perioodil Mika Zibanejadi väravast kohtumist juhtima, kuid pisut enam kui neli minutit hiljem viigistas James Neal seisu. Võiduvärava viskas viimasel kolmandikul William Karlsson, kellele see oli hooaja 22. värav. Golden Knightsi väravasuul tegi Marc-Andre Fleury 28 tõrjet, Rangersi väravasuul seisis nende varuväravavaht Ondrej Pavelec, kes tõrjus 32 pealelööki.

Golden Knights on enda debüüthooajal näidanud suurepärast mängu, senipeetud 41 kohtumisest on 29 võidetud normaal- ja kaks lisaajal. Läänekonverentsis on Golden Knights 60 punktiga liider, kolme punktiga jääb maha Winnipeg Jets. Liiga üldarvestuses edestab Golden Knightsi vaid Tampa Bay Lightning, kes on 42 kohtumisega kogunud 63 punkti.

NY Islanders – New Jersey 5:4 kv.
Philadelphia – Buffalo 4:1
Washington – St. Louis 4:3 la.
Chicago – Edmonton 4:1
Winnipeg – San Jose 4:1
Columbus – Florida 3:2 kv.
Montreal – Vancouver 5:2
Detroit – Tampa Bay 2:5