Blues lõpetas Knightsi kaheksamängulise võiduseeria ({{commentsTotal}})

St. Louis Bluesi mängijad rõõmustamas.
St. Louis Bluesi mängijad rõõmustamas. Autor/allikas: USA TODAY Sports/Sipa USA/Scanpix

Jäähokiliigas NHL lõppes Vegas Golden Knightsi kaheksamänguline võiduseeria, kui võõral jääl jäädi 1:2 alla St. Louis Bluesile.

Bluesi võiduvärava viskas viimasel kolmandikul Paul Stastny. Avaperioodil viis Alexander Steen Bluesi juhtima, teisel kolmandikul viigistas Erik Haula seisu.

Esimest hooaega NHL-is mängivale Knightsile oli see esimene normaalajal saadud kaotus alates 1. detsembrist, enne seekordset allajäämist Bluesile tunti viimati kaotusekibedust 12. detsembril, kui karistusvisete järel jäädi alla Carolina Hurricanesile.

Philadelphia – NY Islanders 6:4
Pittsburgh – Carolina 0:4
Toronto – San Jose 3:2 kv.
Montreal – Tampa Bay 2:1 kv.
Minnesota – Buffalo 6:2
St. Louis – Las Vegas 2:1
Dallas – New Jersey 4:3
Arizona – Nashville 3:2 la.