U-17 võrkpallikoondis kaotas ka Valgevenele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti noormeeste U-17 võrkpallikoondis
Eesti noormeeste U-17 võrkpallikoondis Autor/allikas: cev.lu

Eesti U-17 noormeeste võrkpallikoondis osaleb sel nädalal rahvusvahelisel turniiril Minskis. Turniiri teisel päeval kaotati 1:3 (19:25; 25:23; 28:30; 17:25) Valgevenele.

Eesti poolel tegi taas hea mängu Märt Tammeraru, tuues 29 punkti (+15), Andero Karuks lisas 11 punkti (-1) ja sama palju tegi skoori ka Rasmus Meius (+5), vahendab volley.ee. Valgevene resultatiivseimana kogusid Maksim Bahatka ja Dzmitry Dyleuski kumbki 17 silma. Eesti vastuvõtt oli 43% ja rünnak 38%. Servil tehti 18 korda ja löödi 4 ässa, blokiga teeniti kaheksa punkti. Vastaste servi vastuvõtt oli 53%, rünnak 41%. Löödi neli pallinguässa ja tehti neli serviviga, blokist teeniti 14 punkti.

Homme kohtub Eesti Venemaaga.

Avapäeval tuli pärast väga tulist ja tasavägist lahingut tunnistada tugeva Poola paremust. Mäng oli väga tasavägine, avageimi võitsid poolakad 25:21, ent järgmises geimis oli 26:24 parem Eesti. Kaks järgmist geimi kuulusid aga omakorda 26:24 ja 26:24 Poolale ja kogu mäng seega neile tulemusega 3:1.

Eesti võistkonna koosseis Minskis: Märt Tammeraru,JanSolovjov, Karl Erik Villems, Allar Keskülla, Rasmus Meius, Robin Alba, Richard Voogel, Andero Karuks, Mathias Külvi, Marx Aru, German Tepner. Peatreener on Toomas Jasmin, abitreenerid Raigo Tatrik ja Raul Reiter.