Klubide MM-il pääses esimesena finaali Lõuna-Ameerika meister ({{commentsTotal}})

Gremio alistas Pachuca 1:0, keskel värava autor Everton
Gremio alistas Pachuca 1:0, keskel värava autor Everton Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalliklubide maailmameistrivõistlustel pääses esimese meeskonnana finaali Lõuna-Ameerika meister Gremio, kes alistas lisaajal Mehhiko klubi Pachuca 1:0.

Brasiilia meeskonna ainsa värava lõi viis minutit pärast lisaaja algust vahetusmees Everton. Kümme minutit enne lisaaja lõppu jäi Pachuca väljakule kümnekesi, kui teise kollase kaardi sai Victor Guzman.

Kahe nädala eest võõrsil Argentina klubi Lanus 2:1 alistanud ning 3:1 koondskooriga Lõuna-Ameerika tähtsaima klubiturniiri Copa Libertadorese võitnud Gremio kohtub finaalis Madridi Reali ning Al-Jazira vahelise matši võitjaga. Kolmapäeval Eesti aja järgi kell 19 algavat kohtumist näeb otsepildis ka ETV2 vahendusel.

Viienda koha mängus oli Jaapani klubi Urawa Red Diamonds 3:2 üle Maroko Casablanca Wydadist. Kaks väravat lõi Mauricio Antonio.