U-20 hokikoondis alustas ettevalmistust MM-iks ({{commentsTotal}})

Jäähoki
Jäähoki Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Esmaspäeva õhtul algas Tondiraba jäähallis Eesti U-20 jäähokikoondise MM-i eelne treeninglaager.

Treeninglaagri vältel mängib noortekoondis kaks kontrollmängu, kus vastasteks Nordic Power Hokiliiga meeskonnad HC Viking ja HC Vipers.

Eesti U-20 koondis kohtub HC Vipersiga kolmapäeval, 6. detsembril kell 20.30 ning HC Vikingiga neljapäeval, 7. detsembril kell 20.20 Tondiraba jäähallis.

IIHF U-20 MM-i II divisjoni A-grupi turniir toimub 10. kuni 16. detsembrini Suurbritannias, Šotimaal, Dumfries´i linnas. Eesti koondisele pakuvad konkurentsi Suurbritannia, Jaapan, Rumeenia, Holland ja Lõuna-Korea.

Koondise koosseis:

VÄRAVAVAHID

1 – Christopher-Kullervo JÕGI – KJT Haukat Järvepää (FIN)

20 – Carter TAHK – Meijers AAA Hockey (USA)

25 – Oliver SOOVIK – Halmstad HF (SWE)

29 – Daniil ERPORT – Tallinna HC Viking

30 – Mark TEOR – Tallinna HC Viking / Narva PSK

KAITSJAD

2 – Paul-Hendrik LAOSMA – Lennoxville Bishop’s College (CAN)

3 – Deniss SASKIN – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

4 – Eduard SLESSAREVSKI – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

5 – Pavel PROKOPENKO – Tartu Kalev-Välk

7 – Saveli NOVIKOV – Tallinna HC Viking

18 – Grigory BARANCHUKOV – Chernye Vorony VshE Moskva (RUS)

23 – Artjom ANUFRIEV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

24 – Dmitri PATRUŠEV – Narva PSK

RÜNDAJAD

6 – Kristofer JÕGI – Jokerit Helsingi (FIN)

8 – Jegor ROMANOV – Tallinna HC Vipers

9 – Nikita JEFREMOV – Tallinna HC Viking

10 – Dmitri KUZNETSOV – Tartu Kalev-Välk

11 – Allan SAAR – Nynäshamns IF (SWE)

12 – Maksim SIMONOV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

13 – Artemi ALEKSANDROV – Nynäshamns IF (SWE)

14 – Nikita PUZAKOV – Narva PSK

15 – Jegor NEVZOROV – Narva PSK

16 – Andre LINDE – KJT Haukat Järvepää (FIN)

17 – Morten Arantez JÜRGENS – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)

19 – Vladimir NESTERTŠUK – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

21 – Mark TIHHOMIROV – Tartu Kalev-Välk

22 – Harri KOLL – West Sound Warriors (USA)

26 – Kristjan SIMSON – Tallinna HC Viking

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS

Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI

Abitreener: Toivo SUURSOO

Mänedžer: Jüri ROOBA

Hooldaja: Indrek HÄMARSALU

Füsioterapeut: Oliver PAPP

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: