Schalke tuli võõrsil Borussia vastu poole tunniga välja 0:4 kaotusseisust ({{commentsTotal}})

Schalke
Schalke Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpalli Bundesligas toimus laupäeval harva nähtav sündmus, kui Schalke meeskond suutis teisel poolajal Dortmundi Borussia vastu välja tulla koguni neljaväravalisest kaotusseisust.

Avapoolajal läks kodumurul mänginud Borussia 4:0 juhtima, kui väravani jõudsid Pierre-Emerick Aubameyang, Mario Götze ja Raphael Guerreiro ning üks tabamus läks kirja Benjamin Stambouli omaväravana. Seejuures kõik neli väravat sündisid esimese 25 minuti sees.

Teisel poolajal alustas Guido Burgstalleri 61. minuti tabamus Schalke marulist tagasitulekut, millele aitas kaasa ka Aubameyangi teine kollane kaart ja eemaldamine 72. minutil.

Amine Harit lõi 65. minutil Schlake teise, Daniel Caligiuri 86. minutil kolmanda ja Naldo 90. minutil neljanda värava.

Liigatabelis on Schalke 13 vooruga kogunud nüüd 24 punkti ja asub hetkel 3. kohal, koha võrra madalamal paiknev Borussia jääb maha kolme silmaga.

Toimetaja: Siim Semiskar