Käit naasis klubisse võiduka mänguga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mattias Käit
Mattias Käit Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

MM-valiktsükli Eesti koondise suurima väravakütina lõpetanud Mattias Käit sai reede õhtul Premier League 2-s kirja 90 minutit, kui tema koduklubi Fulhami U-23 võistkond alistas 2:1 Stoke City eakaaslased.

Enne koondisepausi Fulhami esindusega treeninud ja kolmel mängul kaasas käinud Käit reisis Londonisse tagasi alles kolmapäeval, kuid juba reedel jooksis U-23 tiimi eest kodusel Motspur Parkil väljakule. Klubi kodulehe teatel mängis Käit seekord number kümne positsioonil ja oli aktiivne mitmel rünnakul, vahendab Soccernet.ee.

Võõrsiltiim Stoke asus matši juba teisel minutil juhtima, kuid puhkepausiks oli Fulham 2:1 ees ning teisel poolajal võrgud enam ei sahisenudki.

Võit oli Fulhami noortele hädavajalik, sest see oli neile sel hooajal alles teine. Hooaja algusfaasis saadi mitu nappi kaotust, kuid reedese kolme punkti toel tõusti liigatabelis täpselt Stoke'i ette kümnendale kohale.

Hetkel jääb viies koht vaid ühe võidu kaugusele, kuid teistel meeskondadel on oma seitsmenda vooru kohtumised pidamata.