Nädalavahetusel kohtuvad maakondade jalgpallikoondised ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti Jalgpalli Liit koos maakondlike spordiliitude ja kohalike eestvedajatega korraldab juba kuuendat korda Eesti maavõistluseid, kus kaheksas kohtumises on vastamisi 15 maakonna ning pealinn Tallinna koondised. Tänavu toimuvad maavõistlused 2. ja 3. septembril.

Turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

Parimate harrastusjalgpallurite kõrval teevad sel korral erinevate koondiste koosseisus kaasa mitmed Premium liiga ja esiliiga mängijad, samuti endised koondise tipptegijad.

Täpsemat infot, sealhulgas tabeliseisu, seniseid tulemusi ja väravalööjaid võib leida SIIT.

Eesti maavõistlused 2017:

Laupäev, 2. september:

kell 16:00 Raplamaa - Ida-Virumaa, Rapla Ühisgümnaasiumi staadion
kell 16:00 Lääne-Virumaa - Järvamaa, Rakvere linnastaadion

kell 16:00 Valgamaa - Põlvamaa, Tehvandi staadion
kell 16:00 Harjumaa - Hiiumaa, Raasiku staadion
kell 16:00 Võrumaa - Jõgevamaa, Võru linnastaadion
kell 16:00 Läänemaa - Saaremaa, Haapsalu linnastaadion
kell 19:00 Pärnumaa - Tartumaa, Pärnu Rannastaadion

Pühapäev, 3. september:

kell 16:00 Tallinn - Viljandimaa, TNTK staadion (otse: Tallinna TV)

Koondiste esialgsed koosseisud:

Harjumaa: Madis Rosar, Pelle Pohlak, Markos Leppik, Vladimir Rogožin (kõik FC Kose), Kaspar Kotter (Saue JK Laagri), Freddie Heinmaa, Alex Sander Sepp, Juhan Lilleorg (kõik JK Tallinna Kalev), Johannes Kukebal (Paide Linnameeskond), Rando Randjõe, Rauno Pruuli, Markko Kudu, Ergo Teino (kõik Raasiku FC Joker), Martin Tšegodajev (JK Tabasalu)

Hiiumaa: Imre Riik, Timo Vares, Aivo Jõeleht, Janno Johanson, Andreas Peetre, Hendri Tärnu, Sander Laur, Steven Saarnak, Veiko Linnas, Kristjan Kirs (kõik Kärdla LM), Tõnis Koppel (FC Kuressaare), Karl Johan Kastein (FC Nõmme United), Guido Kutser (Igiliikur FC), Algis Kelder (Saue JK), Andreas Elštein, Kersten Lõppe (mõlemad Tabasalu JK)

Järvamaa: Siim Aer, Karl-Johannes Allmere, Radmar Arula, Hans Artur Ehman, Jarmo Laanetu, Uku Lattik, Mattias Sapp, Sten Erik Tuuleveski, Priit Raal, Rene Puhke, Ervin Kõll, Andre Mägi, Robin Tarius, Kristjan Kurim (kõik Paide Linnameeskond), Kristo Kiik, Rauno Kald (mõlemad Türi Ganvix JK)

Jõgevamaa: Rauno Pristavka, Rainer Kalde, Jürgen Hiljurand, Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Kevin Liblik, Tauno Anvelt, Eduard Lehtmets, Andro Lepp, Priit Jõeäär, Mihkel Kukk, Stenver Kleimann-Leimann (kõik Jõgeva SK Noorus 96), Mihail Gutak (Tartu FC Merkuur), Riigo Paumets (Tallinna FC Ararat), Aivar Anniste (Viimsi JK), Magnus Martinson (Retro JK), Ivo Lehtmets (Viimsi JK), Kaarel Põldmaa (Põltsamaa JK Sport), Risto Liiv (Imavere SK), Mikk Kesküla (Põltsamaa JK Sport), Margo Parkala (Tallinna FC Ararat), Targo Parkala (Tallinna FC Ararat), Lauri-Robert Indus (Jõgeva FC Wolves), Karli Kütt (Tartu JK Tammeka)

Läänemaa: Egert Kallaste, Rivo Oosim (mõlemad Lihula JK), Talis Tamm (Saue JK Laagri), Andro Aavik, Aare Avila (mõlemad Vändra JK Vaprus), Jako Kariste, Karmo Einmann (mõlemad Tallinna FC Flora), Mark Kolosov (FC Nõmme United), Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia), Rasmus Munskind (JK Retro), Artur Matto, Kristo Enn, Martin Salf, Morten Saar, Karel Saarkopli, Andres Dobõšev-Proosväli, Siim Pikkaro (kõik Läänemaa JK), Rener Uibopuu, Dmitri Andrejev (mõlemad Haapsalu JK)

Lääne-Virumaa: Sten Tammik, Mario Kuokkanen, Taavi Münter, Martin Bastig, Chris Martin, Elar Tovstik, Sander Susi, Madis Reimal, Kaarel Saar, Kert Saarmets, Alari Aunapuu, Esko Brandt, Dmitrii Baikov, Henri Hang, Mihkel Saar (kõik Rakvere JK Tarvas), Kristo Remmelgas (Tallinna FC Olympic Olybet), Rando Duder (Kadrina SK Moe), Andre Tuul (Rakvere JK Tarvas, laenul klubist Paide Linnameeskond)

Pärnumaa: Hendrik Vainu, Tõnis Vihmoja, Magnus Villota, Henri Hansson, Oskar Lepik, Rasmus Peetson, Envar Lauter, Kristen Saarts, Robin Limberg, Ronaldo Tiismaa, Georg Grahv, Greger Könninge (kõik Pärnu JK Vaprus), Robyn Hallmere, Artur Šalda, Kevin Helin, Rocco Mõtt, Martin Pärn, Hans Naano, Ranet Lepik (kõik Vändra JK Vaprus) Priit Pikker (Tallinna FC Levadia), Risto Pärnat (Pärnu JK)

Põlvamaa: Remi Oper, Markus Villako, Jürgen Juks, Reigo Käis, Sten Mõtus, Sander Sellis, Helander Vist, Freddy Help, Kert Hüdsi, Ranno Liivago, Sten-Markus Meeler, Miko Saarniit, Carlos-Mathias Vaher, Priit Rahuelu (kõik Põlva FC Lootos), Alar Alve (Tartu FC Santos), Eero Sonnberg (FCR Lootos), Janar Tamm, Marek Tamm (mõlemad FC Otepää)

Raplamaa: Alo Bärengrub, Hendrik Väli, Janar Soomre, Karl Tamme, Ken Krister Maalinn, Oliver Andres, Priit Põldmaa, Raigo Noode, Tenno Samuel, Rando Pajus, Siim-Sten Palm, Martin Tilk (kõik Raplamaa JK), Taavi Aus (Kohila Jalgpallikool), Kaarel Saaremets (Vändra JK Vaprus), Rauno Tutk (Pärnu JK Vaprus), Taavi Laurits (Paide Linnameeskond), Kristjan Nõulik (Rapla Atli JK)

Saaremaa: Raimond Salong, Alex Salong, Edmond Salong, Martin Prostang, Keito Liiv, Kristen Mere, Priit Salong (kõik FC Taritu), Arnold Vapper, Taavi Raudsepp, Kaarel Kööp, Mihkel Alamaa (kõik SK Kaarma), Miikael Tuus, Mark Kristjan Pitk, Kevin Pärn (kõik FC Kuressaare), Arnold Teller (Lümanda Rähnid)

Tallinn: Sergei Lepmets, Artjom Artjunin, Maksim Podholjuzin, Tarmo Kink, Jevgeni Gurtšioglujants (kõik Tallinna FC Levadia), Maksim Lipin, Maksim Rõtškov, Dmitry Skiperski, Aleksander Altosar (mõlemad Retro JK), Artjom Badjuk (Paide Linnameeskond, laenul FCI Tallinnast), Dmitri Kovtunovitš (JK Sillamäe Kalev), Vadim Aksjonov (Maardu Linnameeskond, laenul FCI Tallinnast), Hans-Kristjan Hansberg (JK Tallinna Kalev), Alan Mones (Tallinna FC Levadia, laenul FCI Tallinnast), Klimentii Boldyrev, Ilja Zelentsov (mõlemad Maardu Linnameeskond)

Tartumaa: Kristjan Tiirik, Rasmus Tomson (Tabasalu JK), Siim Säesk, Marti Pähn, Andrei Tjunin (Tartu FC Merkuur), Mikk Valtna, Martin Haljak, Edgar Leht, Taavi Vellemaa (kõik Tartu JK Welco), Kristjan Paapsi, Eldar Rassulov (mõlemad S. SJM Tartu Ravens), Siim Roops (Tartu FC Santos), Ando Hausenberg (JK Tallinna Kalev), Martin Hurt, Timo Teniste

Valgamaa: Ermo Ojaste, Jarmo Aaviste (mõlemad Tartu FC Santos), Taavi Laul, Reimo Paidra, Mark Ivanov, Sander Rõivassepp, Aivo Akkus (kõik Valga FC Warrior), Juhan Kondike, Alvar Kasak, Erik Raal, Heigo Kosemets, Mairo Vister (kõik Tõrva JK), Taavi Lassmann, Raul Lehismets, Priit Lehismets, Martin Raid, Sten Teemant, Martin Teder (kõik FC Otepää), Marek Naal (Tartu FC Merkuur), Aleksei Larin (Rakvere JK Tarvas)

Viljandimaa: Mati Pari, Janno Jürisson, Martin Taska (Retro JK), Ivar Sova, Erko Saviauk, Argo Arbeiter, Indrek Ilves, Jarmo Ahjupera, Karl-Romet Nõmm, Rain Tölpus, Roger Teor, Raiko Mutle, Tanel Lang, Janek Meet, Rainer Peips, Marek Mäerand, Kaur Tomson, Olari Matikainen (kõik Viljandi JK Tulevik)

Võrumaa: Kait Hinn, Marek Jenas, Arsen Katšmazov, Kristjan Kimmel, Jürgen  Kolk, Reijo Künnapuu, Ken Metsla, Kristjan Moks, Mattias Oja, Andre Ojala, Oliver Ossipov, Kristo Perli, Mait Raha, Ragnar Rebane, Raul Rebane, Riho Ruusamäe, Siim Salandu, Janek Siska, Teet Tarros, Margus Tukk, Ville Tüve, Sören Veiolainen, Hugo-Leon Leies, Karl Martin Saar, Kert Joakit, Eduard Desjatski (kõik Võru FC Helios), Lauri Pilv (R. Rõuge Saunamaa), Sander Taan (Tartu JK Tammeka, laenul Võru FC Heliosest), Veiko Maidla (FC Elva), Artur Palok (FC Vastseliina)

* Ida-Virumaa koosseis on veel selgumisel

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: