Pärnu lõpetas Meistrite liiga võiduga ({{commentsTotal}})

{{1503939960000 | amCalendar}}

Pärnu JK lõpetas koduse Meistrite liiga kvalifikatsiooniringi turniiri võiduga, kui alistas Läti naiskonna Rigas FS 2:0.

Pärnakad lõid mõlemad väravad teise poolaja keskel kolme minuti sees: 70. minutil oli täpne Kairi Himanen ja 72. minutil Kristina Bannikova.

Alagrupis jäädi sellega kolme punktiga kolmandale kohale, jätkama pääses kõik kolm mängu võitnud Amsterdami Ajax ja kuue punktiga tuli teiseks belglannade Standard Liege. Riia klubi oli null punkti ja väravaga viimane.

"Olen lihtsalt nii uhke tüdrukute üle ja nii õnnelik, et suutsime koguda kokku oma viimase jõu ja selle mängu ära võita," lausus naiskonna kapten Anastassia Morkovkina ETV-le.

Turniiri avamängus kaotas Pärnu 0:2 Liege'ile ja teises voorus alistuti 1:2 Ajaxile. Eesti meisternaiskonna värava lõi Anastassia Morkovkina.