Täna algab Tallinnas rahvusvaheline jäähokiturniir ({{commentsTotal}})

Eesti jäähokikoondis treeningul
Eesti jäähokikoondis treeningul Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Reedel, 25. augustil algab Tallinnas, Tondiraba jäähalli treeningväljakul rahvusvaheline jäähokiturniir CROWNS Baltic Challenge Cup 2017.

Turniiril osalevad Eesti ja Leedu jäähokikoondised, Läti liiga mängijate baasil moodustatud All Stars meeskond ning Rootsi klubi Hammarby IF.

Alates algavast hooajast toimub Baltic Challenge Cup kolmest osavõistlustest koosneva turniiride sarjana. Teine turniir peetakse 10.- 12. novembrini 2017 Klaipedas ning kolmas turniir 16.- 18. veebruarini 2018 Lätis. Kõikidel turniiridel osalevad Eesti ja Leedu A-koondised ning Läti liiga All Stars, neljanda meeskonna valib turniiri korraldaja.

Turniiri ajakava:

Reedel, 25. augustil

Kell 16:00  Läti – Leedu

Kell 19:30  Eesti – Hammarby IF

Laupäeval, 26. augustil

Kell 16:00  Eesti – Leedu

Kell 19:30  Läti – Hammarby IF

Pühapäeval, 27. augustil

Kell 13:00  Leedu – Hammarby IF

Kell 16:30  Eesti – Läti

Eesti koondise koosseis:

VÄRAVAVAHID

1 – Villem-Henrik KOITMAA – Dunaújvárosi Acélbikák (HUN)

25 – Daniil Seppenen – Haukat Järvenpää (FIN)

25 – Roman ŠUMIHHIN – HC Vipers

KAITSJAD

2 – Hendrik-Paul LAOSMA – Lennoxville Bishop´s College (CAN)

2 – Saveli NOVIKOV – HC Viking

3 – Andres KATO – Hermes Kokkola (FIN)

4 – Marko KETTUNEN – HC Viking

5 – Artjom MININ – HC Vantaa (FIN)

6 – Silver KERNA – klubita

23 – Filipp ŠVARÕGIN – HC Viking

27 – Aleksandr OSSIPOV – Borås HC (SWE)

30 – Sergei GULOV – Narva PSK

RÜNDAJAD

7 – Artur FEDORUK – HC Vipers

10 – Aleksei SIBIRTSEV – Borås HC (SWE)

11 – Artjom GORNOSTAJEV – Muik Hockey (FIN)

12 – Maksim SIMONOV – KJT Järvenpää (FIN)

14 – Ragnar-Hindrek RUSS – klubita

15 – Mihkel SINIKAS – Blues Akatemia Espoo (FIN)

16 – Jan LUKATS – EHC Bad Aibling (GER)

17 – Aleksandr KUZNETSOV – HC Viking

18 – Kevin PARRAS – Les Diables Rouges de Valencienne (FRA)

19 – Maksim BOROVIKOV – HC Vipers

20 – Mihkel VÕRANG – klubita

22 – Andrei MAKROV – klubita

24 – Michael TUGO – HC Vipers

26 – Daniil FURSA – HS Riga (LAT)

29 – Harri KOLL – Westside Warriors (USA)

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS

Abitreener: Märt EERME

Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI

Abitreener: Toivo SUURSOO

Väravavahtide treener: Janne PEKKARINEN

General Manager: Jüri ROOBA

Meeskonna ülem: Rauno PARRAS

Hooldaja: Christian ADAMI

 Füsioterapeut: Oliver PAPP

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: