Eesti jalgpallikoondis kaotas EM-valikmängus koduväljakul 0:1 Inglismaale, sisuliselt terve teise poolaja mängis Eesti vähemuses, kuna koondise kapten Ragnar Klavan teenis teise kollase kaardi.

Esimest korda näitas kohtunik Klavanile kollast kaarti 29. minutil, kohe teise poolaja alguses võttis peakohtunik Marijo Strahonja taas kollase kaardi taskust ja saatis Klavani juba 48. minutil puhkama.

„Väga kerged otsused kohtuniku poolt. Mõlemas situatsioonis väga kaheldavad kollased kaardid,” tunnistas Klavan intervjuus ETV-le. „Eriti veel teine samasugune järgi anda. Võid esimesega mingil määral mängijat hoiatada, kuigi see polnud kaarti väärt, aga niimoodi kohe teine järgi anda... see on väga üllatav.”

Video on nähtav ainult Eesti territooriumil.