Aleksandr Latin sai triatloni MK-etapil 22. koha ning teenis olümpiapunkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Triatleet Aleksandr Latin lõpetas laupäeval peetud MK-etapil Tongyeongis 22. kohaga ning kogus sellega vajalikke olümpiapunkte.

Olümpiadistantsil (1,5 km ujumist, 40 km ratast, 10 km jooksu) peetud triatloni läbis Latin ajaga 1.55.56 (etapid vastavalt 18.36, 58.52, 33.15). Võitis venelane Dmitri Poljanski ajaga 1.49.33.

Selle saavutusega parandas Latin oma kohta ITU punktitabelis ja suurendas võimalust kvalifitseeruda Londoni OM-ile.

Enne tänast võistlust oli Latin ITU jooksvas edetabelis 114. kohal nelja arvesseläinud punktisummaga. Et OM-ile kvalifitseerumiseks liidetakse viielt võistluselt teenitud kohapunktid, siis tänane tulemus tõstab Latini positsiooni edetabelis tublisti.

Toimetaja: Siim Semiskar

Allikas: ERR SPORT