Selgus neidude U-18 koondise koosseis sõprusturniiriks ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

4.-7. juulini toimub Tallinnas UEFA tüdrukute U-18 jalgpallikoondiste sõprusturniir, kus lisaks Eestile osalevad veel Aserbaidžaani, Malta ja Soome koondised.

Turniiri esimesel päeval, 4. juulil on eestlannade vastaseks Soome, päev hiljem kohtutakse Aserbaidžaaniga ning 7. juulil peetakse kohtumine Maltaga.

Turniiri ajakava:

4. juuli
kell 15.00 Malta - Aserbaidžaan (Männiku staadion)
kell 182.00 Eesti - Soome (TNTK staadion)

5. juuli
kell 152.00 Soome - Malta (Männiku staadion)
kell 18.00 Aserbaidžaan - Eesti (TNTK staadion)

7. juuli
kell 12.200 Soome - Aserbaidžaan (Männiku staadion)
kell 15.00 Eesti - Malta (TNTK staadion)

Koondise peatreener Richard Barnwell on turniirile kutsunud 20 mängijat:

Väravavahid
Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
Anastasia Zabello (01.02.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)

Kaitsjad
Mariana Kees (22.06.2000) – Pärnu JK (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Katrin Piirimaa (30.08.2000) – Põlva FC Lootos
Riin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Matilde Sigijane (11.06.2002) – JK Tallinna Kalev
Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
Astrid Erik (17.01.2000) – Põlva FC Lootos (laenul FC Helios Võrust)
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põltsamaa SK Motiiv
Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
Karolina Perv (03.07.2001) – JK Tallinna Kalev
Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)

Ründajad
Kristiina Aria (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Chrystal King (30.07.2001) – Põltsamaa SK Motiiv
Kadri Reinik (19.09.2002) - Pärnu JK

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Maria Sootak
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Arst: Pii Müller
Füsioterapeudid: Daria Narõškina, Maarit Junolainen
Mänedžer: Raili Ellermaa

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: