U-19 jalgpallikoondis kaotas Balti turniiril napilt lõunanaabritele ({{commentsTotal}})

Eesti U-19 jalgpallikoondis
Eesti U-19 jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U-19 noormeeste jalgpallikoondis jäi Soomes toimuval Balti turniiril täna 0:1 alla Lätile.

Kohtumise ainsa värava lõi 49. minutil Aleksejs Saveljevs. Turniiri avakohtumises viigistas Eesti Leeduga 1:1, avavärava lõi 19. minutil Džiugas Raudonius ning eestlased viigistasid skoori 80. minutil, kui täpne oli Kristjan Kask.

Eile Läti vastu kolm punkti kirja saanud Soome kohtub Leeduga täna, Eesti ja Soome võtavad üksteiselt mõõtu laupäeval.