Nashville Predators avas finaalseerias võiduarve ({{commentsTotal}})

Nashville Predators
Nashville Predators Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL avas Nashville Predators Stanley karikavõistluste finaalseerias võiduarve, alistades kodujääl tiitlikaitsja Pittsburgh Penguinsi 5:1.

Esimest korda Stanley karikavõistluste finaali pääsenud Predatorsile on see ühtlasi ka ajalooline esimene võit finaalis.

Penguins asus küll esimesel kolmandikul mängu Jake Guentzeli väravast juhtima, kuid teisel perioodil viskas Predators kolm ja viimasel perioodil kaks väravat ja võttis kindla võidu.

Avavärava viskas Predatorsi eest Roman Josi, kes sai kirja ka kaks söötu, lisaks tegid skoori Frederick Gaudreau, James Neal, Craig Smith ja Mattias Ekholm.

Võitjate väravasuul tegi Pekka Rinne 27 tõrjet.

Nelja võiduni mängitavat finaalseeriat juhib Penguins nüüd 2:1, neljas kohtumine peetakse Nashville’is esmaspäeva õhtul.