Karikavõistlustel selgusid avaringi paarid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Flora alistas Tipneri karikafinaalis lisaajal Sillamäe Kalevi.
FC Flora alistas Tipneri karikafinaalis lisaajal Sillamäe Kalevi. Autor/allikas: Rene Suurkaev/ERR

Tänasel klubijalgpalli pidupäeval avalikustati Evald Tipneri 2017/2018 karikavõistluste avaringi paarid.

Päeval, mil esmakordselt krooniti FCI Tallinn Eesti karikavõitjaks, loositi värske võidumeeskond järgmise aasta karikavõistluste avaringis kokku oma duubliga, kui minnakse vastamisi FCI Tallinn U21-ga. Tänases finaalis Lasnamäe meeskonnale 0:2 alla jäänud Tartu JK Tammeka alustab karikavõistlusi teisest ringist.

Enamus meeskondi alustavad uusi karikavõistlusi avaringist, loosi tahtel pääsesid mänguta 1/32-finaali 30 meeskonda. Avaringi matšidega tehakse algust enne jaanipäeva.

Karikavõistluste 1/64-finaalpaarid:

Raplamaa JK - Tartu JK Welco

Rakvere JK Tarvas II - Kohtla-Järve JK Järve

Pirita JK Reliikvia - Rakvere JK Tarvas

FC Tartu - Tallinna FC Eston Villa

Anija JK - FC Puhkus Mehhikos

Viimsi JK II - Nõmme Kalju FC

Kadrina SK Moe - Põlva FC Lootos

Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Poseidon II

FCP Pärnu - Türi JK Ganvix

NPM Silmet - Maarjamäe FC Igiliikur

Tartu JK Tammeka U21 - Tallinna FC Olympic Olybet

Saue JK Laagri - Rasmus Värki Jalgpallikool

Tallinna FC Flora U21 - Rumori Calcio II

Lihula JK - FC Elbato

Tartu Ülikool Fauna - Viimsi Lõvid

Jõgeva SK Noorus-96 - SK Imavere

FC Kose - Raasiku FC Joker

FC Jõgeva Wolves II - JK Õismäe Torm

JK Väätsa Vald - SK Tääksi

Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Zapoos

JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond

Tallinna FC TransferWise - FC Tallinna Wolves

FC Jõgeva Wolves - FK Odratakkel

Tallinna JK Piraaja - FC Maardu Aliens

FC Järva-Jaani - JK 32.KK

FC Otepää - Tallinna JK Jalgpallihaigla

JK Kernu Kadakas - JK Raudteetöölised

Tallinna FC Soccernet - Kohtla-Nõmme

Tallinna FC Flora - Tartu FC Helios

Tallinna FC Levadia - FC Nõmme United

FCI Tallinn - FCI Tallinn U21

Paide Linnameeskond - FC Hiiu United

Navi Vutiselts - Kuusalu JK Rada

Tallinna FC Flora U19 - FC Vastseliina

Otse pääsesid loosi tahtel teise ringi Suure-Jaani United, Viimsi JK, JK Tallinna Kalev III, Põhja-Tallinna JK Volta, FC Zenit Tallinn, Narva United FC, Kohila Püsivus, Tallinna FC Castovanni Eagles, FC Elva, JK Sillamäe Kalev, JK Loo, Tartu JK Tammeka, Tallinna JK Legion, Rumori Calcio Tallinn, FC Lelle, Valga FC Warrior, JK Tallinna Kalev, Tartu FC Santos, Pärnu JK Vaprus, Maardu United, FC Kuressaare, Koeru JK, Ambla Vallameeskond, Tallinna Depoo, Kohtla-Järve JK Järve II, JK Rapla Lokomotiv, Läänemaa JK, Viljandi JK Tulevik, Pärnu JK Poseidon ja Tallinna FC Levadia III.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: