Esiliigas löödi neljas mängus 20 väravat ja jagati kolm punast kaarti ({{commentsTotal}})

Jalgpalli esiliiga

Eesti jalgpalli Esiliiga 13. vooru raames peeti kolmapäeval neli kohtumist, milles löödi kokku 20 väravat ja nähti kolme punast kaarti. Võidud teenisid FCI Tallinn U21, Maardu Linnameeskond, Tallinna Flora U21 ja Tartu Santos.

Kõige tasavägisem mäng leidis aset Kadriorus, kus Tallinna Levadia U21 võistkond pidi derbimängus tunnistama FCI Tallinna U21 satsi 2:1 paremust. Võitjate mõlemad väravad lõi Eduard Golovljov. Levadia noored lõpetasid mängu kümnekesi, sest 85. minutil teenis punase kaardi Valeri Šabanov, kirjutab Soccernet.ee.

Kuressaare asus koduväljakul matši Maardu Linnameeskonna vastu kolmandal minutil juhtima, kuid kaotas lõpuks suisa 1:4. Maardu eest säras kahe väravaga liiga parim väravakütt Vitali Gussev. Selle kohtumise lõpetas arvulises vähemuses võitja meeskond, kui 68. minutil eemaldati mängust Klimenti Boldõrev.

Tabeliliider Tallinna Flora U21 võistkond purustas kodus Tartu Welco koguni 5:0. Väravad said kirja neli erinevat meest, Erik Sorga lõi kaks. Welco mängija Markus Herman Tiik saadeti teisel lisaminutil enneaegselt duši alla.

Viimases mängus nähti kõige rohkem väravaid - kokku seitse. Santos mängis koduväljakul Lõuna-Eesti vastasseisus üle Elva tulemusega 6:1. Kübaratrikiga sai hakkama Karl Rudolf Õigus. See oli ühtlasi ka ainus mäng, kus peakohtunik hoidis tumedat värvi kaardi taskus.

Tallinna FC Levadia U21 - FCI Tallinn U21 1:2 (1:1)
43. William Opoku Asiedu - 23., 60. Eduard Golovljov

FC Kuressaare - Maardu Linnameeskond 1:4 (1:1)
3. Sander Viira - 37., 83. Vitali Gussev, 58. Maksim Krivošein, 78. Nikita Brõlin

Tallinna FC Flora U21 - Tartu JK Welco 5:0 (2:0)
28. Maksim Gussev, 37. Herol Riiberg, 71. pen., 73. Erik Sorga, 84. Pavel Fedorenko

Tartu FC Santos - FC Elva 6:1 (3:0)
19. Mark-Sandor Kolts, 21. Alex Meinhard, 35. Kenn Laas, 70., 75., 85. Karl Rudolf Õigus - 49. Kaarel Tinn

Toimetaja: Siim Semiskar

Norra võistkond

Norra kerkis läbi aegade edukaimaks olümpiariigiks

Norra mäesuusatajad võitsid PyeongChangi olümpial võistkonnavõistlusel pronksmedali, mis on Skandinaavia riigile nendelt mängudelt juba 38. Sellega purustati USA-le kuulunud kõige edukama riigi rekord.