Nashville Predators jõudis esimest korda Stanley karika finaali ({{commentsTotal}})

Nashville Predatorsi mängijad võidu üle rõõmustamas.
Nashville Predatorsi mängijad võidu üle rõõmustamas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL selgus esimene Stanley karikavõistluste finalist, kui läänekonverentsis triumfeeris Nashville Predators.

Nashville alistas finaalseeria kuuendas mängus Anaheim Ducksi kodujääl 6:3 ja võitis seeria mängudega 4:2, jõudes klubi ajaloos esimest korda Stanley karikal finaali.

Viimasel kolmandikul suutis küll Ducks Cam Fowleri väravast seisu 3:3 viigistada, kuid Predators viskas nelja ja poole minutiga veel kolm väravat.

Võitjate ridades tegi Colton Sissons kübaratriki, kaks väravat sai kirja Austin Watson ja korra oli täpne Filip Forsberg.

Predatorsi väravavaht Pekka Rinne tõrjus 38 pealelööki.

Stanley karikavõistluste teise finalisti selgitavad Pittsburgh Penguins ja Ottawa Senators, nelja võiduni peetavat idakonverentsi finaalseeriat juhib Pittsburgh mängudega 3:2.