Sünnipäevalaps Mets põhjustas teist mängu järjest penalti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Norra jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga üheksanda vooru kohtumises läksid omavahel vastamisi Enar Jäägeri koduklubi Oslo Valerenga ja Nikita Baranovi leivaisa Kristiansund. Matš eestlaste osalusel lõppes Valerenga minimaalse üleolekuga.

Oslos toimunud mängu ainus tabamus sündis teise poolaja alguses, kui täpne oli keskkaitsja Robert Lundström. Eestlased tegid kaasa kõik 90 minutit.

Hooaega kehvalt alustanud Stavangeri Viking ja eile 24. sünnipäeva tähistanud Karol Mets said järjekordse kaotuse, kui koduväljakul tuli tunnistada Aalesundi 2:1 paremust. Viking asus matši küll vastaste omaväravast juhtima, kuid sellest ei piisanud. Metsalt täismäng, kuid eestlane põhjustas teist kohtumist järjest penalti, mis eile võimaldas Aalesundil viigistada.

Taijo Teniste tööandja Sogndal sai võõrsil tulemusega 2:1 jagu Moldest. Sogndal lõi teise kolmveerandtunni alguses kaks väravat, kuid lasi ühe endale siiski lüüa. Sarnaselt teistele eestlastele sai 90 minutit kirja ka Teniste.

16 meeskonna konkurentsis läheb eestlastest kõige paremini Jäägeril, sest Valerenga paikneb seitsmendal positsioonil (13 punkti). Sogndal asub 11. (11) ja Kristiansund 14. (8) kohal. Viking on kaotanud viimased kolm mängu ning on kindlalt viimane ehk 16 (4).

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch