Senators võitis idakonverentsi finaalseeria esimese kohtumise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ottawa Senators
Ottawa Senators Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Jäähokiliiga NHL-i idakonverentsi finaalseeria avakohtumises alistas Ottawa Senators lisaaja järel võõrsil 2:1 Pittsburgh Penguinsi.

Jean-Gabriel Pageau viis Senatorsi esimesel kolmandikul juhtima, Penguinsi viis viigini Jevgeni Malkini värav viis ja pool minutit enne otsustava kolmandiku lõppu. Malkinil on play-off’ides kirjas juba 19 resultatiivsuspunkti. Võidu tõi Senatorsile Bobby Ryani tabamus viis minutit pärast lisaaja algust.

Marc-Andre Fleury tõrjus 33 Senatorsi pealeviset, Craig Anderson peatas litri 27 korral. Seeria jätkub Pittsburghis esmaspäeval.