Rangers avas teises ringis võiduarve ({{commentsTotal}})

New York Rangersi mängijad võitu tähistamas.
New York Rangersi mängijad võitu tähistamas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai New York Rangers Stanley karikavõistluste teises ringis esimese võidu, alistades kodujääl Ottawa Senatorsi 4:1.

Rangersi väravaarve avas esimesel perioodil Mats Zuccarello, seejärel oli täpne Michael Grabner ning teisel kolmandikul skoorisid veel Rick Nash ja Oscar Lindberg, viies Rangersi 4:0 juhtima.

Senatorsi ainsa värava viskas teise perioodi lõpus Jean-Gabriel Pageau.

Senators juhib nelja võiduni peetavat seeriat 2:1, neljas kohtumine mängitakse samuti Rangersi kodujääl.

Teises läinudöises mängus alistas Nashville Predators läänekonverentsi teises ringis kodupubliku ees 2:1 St. Louis Bluesi ja läks nüüd seeriat 3:1 juhtima.

Predators läks mängu viimasel kolmandikul Ryan Ellise ja James Neali väravatest 2:0 juhtima, Bluesi poolelt vastas Joel Edmundson.

Järgmine kohtumine, kus võib juba selguda poolfinaali pääseja, peetakse St. Louisi kodujääl.