Kolmandat kohta jahtiv Sevilla sai ootamatu kaotuse ({{commentsTotal}})

Sevilla kapten Vicente Iborra
Sevilla kapten Vicente Iborra Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai Sevilla esmaspäeval võõrsil 2:4 kaotuse Malagalt ning andis kolmanda koha heitluses Madridi Atleticole suurepärase võimaluse.

Franco Vazquezi värava abil kohtumist juhtima läinud Sevilla lubas Malagal teise poolaja alguseks 2:1 ette minna, kuni Vazquezi teine tabamus taas viigiseisu jalule seadis. Kodumeeskond lõi viimase 13 minuti jooksul aga kaks väravat ning võitis kohtumise 4:2.

Sevillal on 35 vooru järel 68 punkti, Madridi Atletico jääb neist kolme punkti kaugusele. Malaga on 12. kohal. Pealinna klubi ootavad ees kodumängud Eibari ja Bilbao vastu ning võõrsilmäng Betisiga. Sevilla võõrustab Sociedadi ja Osasunat, 14. mail sõidetakse külla Madridi Realile.