Taimsoo tähtsustab ettevalmistuses kevadisi veelaagreid ({{commentsTotal}})

Kaspar Taimsoo
Kaspar Taimsoo Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti paarisaerulise neljapaadi liige Kaspar Taimsoo peab edasise arengu suhtes väga tähtsaks kevadiste veelaagrite jätkumist, kuigi olukorda raskendab toetuse vähenemine.

"Tahes-tahtmata elame kliimas, kus ei saa aasta otsa vee peal käia. Kuigi me seda võib-olla vahepeal tahaks. Loodame, et saame jätkata veelaagritega kevadel ka päris pikas mahus," lausus Taimsoo intervjuus Vikerraadio saatele Spordipühapäev.

"Ilmselgelt on see vajalik. Et tehniline stabiilsus saavutada ja kõik mehed paadis tunnetaks ja saaks asjadest ühtemoodi aru.

Vastavalt Eesti Olümpiakomitee toetussüsteemile lõppeb käimasoleva aastaga Taimsoo ja tema paadikaaslase Allar Raja A-kategooria toetus ja jääb C-kategooria.

"Selle pealt kannatab natuke ettevalmistusraha ja meie palk. Loodame, et sõudeliit ja olümpiakomitee mõtlevad midagi välja," loodab Taimsoo.

Lisaks talle ja Rajale kuuluvad paatkonda veel Kaur Kuslap ja Sten-Erik Anderson. Kuigi Eesti sõudmises on minevikus ikka inimestevahelisi probleeme tekkinud, siis hetkel Taimsoo sõnul sportlaste seas neid ei eksisteeri.

"Sportlaste poole pealt on kõik okei. Pigem Andreile (Jämsäle) ja Tõnule (Endreksonile) ongi raske midagi soovitada. Eks nad peavad ise mõtlema, mida nad tahavad ja kuhu nad tahavad jõuda veel," lausus Taimsoo.

"Ausalt öeldes tahaksin näha seda venda, kes julgeb ja suudab välja mõelda süsteemi, et meie praegusest meeskonnast kedagi välja vahetada, väites, et teistmoodi on parem. Mina seda varianti hetkel küll ei näe."

Toimetaja: Siim BoikovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: