Eesti võõrustab järgmisel nädalal rahvusvahelist neidude jalgpalliturniiri ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti neidude U-19 jalgpallikoondis võõrustab 3.-5. maini Tallinnas UEFA sõprusturniiri, kus osalevad peale Eesti veel Makedoonia ja Läti.

Eesti esimene kohtumine toimub kolmapäeval, 3. mail kell 16.00, kui vastamisi minnakse Makedooniaga. Järgmisel päeval kell 12.00 kohtuvad omavahel Läti ja Makedoonia ning viimasel päeval, 5. mail kell 15.00 on Eesti vastaseks lätlannad. Eesti koondis peab kõik oma kohtumised Sportland Arenal.

Eesti koondise koosseis:

Väravavahid
Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Sabina Ahmedova (24.04.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) – Tallinna FC Flora
Liis Karlson (09.02.1999) – Tallinna FC Flora
Mariana Kees (22.06.2000) – Pärnu JK (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora
Criselle Tennosaar (30.05.1999) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
Astrid Erik (17.01.2000) – Põlva FC Lootos (laenul FC Helios Võrust)
Kertu Kleinson (03.11.1999) – Tartu JK Tammeka
Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) – Saku Sporting
Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist)
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora
Alina Terebunskaja (11.01.1999) – Tallinna FC Levadia
Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – Pärnu JK

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: