Teises ringis loovutas Ivanov vaid neli geimi

Vladimir Ivanov

Vladimir Ivanov jätkas edukalt Usbekistanis peetavat 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri.

Kui avaringis ei loovutanud Ivanov (ATP 444.) geimigi, siis teises ringis andis ta vastasele ära neli geimi, alistades turniiril 5. asetatud valgevenelase Dzimitry Žõrmonti (ATP 368.) tund ja kümme minutit kestnud matšis 6:4, 6:0.

Ivanov servis mängu jooksul ühe ässa ja tegi kolm topeltviga, Žõrmont sai kirja neli ässa ja viis topeltviga. Mängitud punktidest võitis Ivanov 60 ja Žõrmont 50.

Veerandfinaalis läheb Ivanov vastamisi läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud venelase Bogdan Bobrovi ja usbeki Jurabek Karimovi vahelise matši võitjaga.

Žõrmont on Usbekistanis ka Ivanovi paarismängupartner ja neil on turniiril 4. asetus, täna peavad nad veerandfinaalkohtumise usbekkide Batir Sapajevi ja Pavel Tsoiga.