Tiitlikaitsja FCI Tallinn kaotas taas punkte ({{commentsTotal}})

Valitsev Eesti jalgpallimeister FCI Tallinn tegi kaheksanda vooru avakohtumises kodus Sillamäe Kaleviga 2:2 viigi.

Võõrustajad asusid kohtumist 24. minutil Jevgeni Harini tabamusest juhtima, kuid külalised viigistasid 31. minutil Maksim Lipini väravast. 39. minutil lõi Albert Prosa Harini söödust 2:1, kuid tiitlikaitsjale see võitu ei toonud, sest 54. minutil viimistles Oleksandr Suharovi eeltöö lõppseisuks 2:2 Daniil Ratnikov.

FCI Tallinn hoiab turniiritabelis kümne punktiga viiendat kohta. Viis silma vähem kogunud Kalev on kaheksandal positsioonil.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch