Eesti hokikoondis alustab täna MM-turniiri ({{commentsTotal}})

Eesti jäähokikoondis treeningul
Eesti jäähokikoondis treeningul Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Täna algab Belfastis jäähoki MM-i I divisjoni B-grupi turniir, kus osalevad Jaapani, Leedu, Suurbritannia, Horvaatia, Eesti ja Hollandi koondised. Mängupaigaks on 2000. aastal avatud ning 7200 inimest mahutav SSE Arena.

Turniiri võitja tõuseb järgmiseks aastaks I divisjoni A-gruppi, viimaseks jäänud meeskond langeb II divisjoni A-gruppi.

Eesti koondis kohtub täna kell 21.30 Leeduga, varasemates mängudes lähevad vastamisi Holland – Jaapan ning Horvaatia – Suurbritannia.

Esmaspäeval kell 21.30 on Eesti vastamisi Suurbritanniaga.

TURNIIRI AJAKAVA EESTI AJA JÄRGI

Pühapäeval, 23. aprillil

Kell 14.30  Holland – Jaapan

Kell 18.00  Horvaatia – Suurbritannia

Kell 21.30  Eesti – Leedu

Esmaspäeval, 24. aprillil

Kell 14.30  Jaapan – Horvaatia

Kell 18.00  Leedu – Holland

Kell 21.30  Suurbritannia – Eesti

Kolmapäeval, 26. aprillil

Kell 14.30  Jaapan – Eesti

Kell 18.00  Holland – Horvaatia

Kell 21.30  Suurbritannia – Leedu

Reedel, 28. aprillil

Kell 14.30  Leedu – Jaapan

Kell 18.00  Horvaatia – Eesti

Kell 21.30  Suurbritannia – Holland

Laupäeval, 29. aprillil

Kell 14.30  Leedu – Horvaatia

Kell 18.00  Eesti – Holland

Kell 21.30  Jaapan – Suurbritannia

EESTI KOONDISE KOOSSEIS

VÄRAVAVAHID

Villem-Henrik KOITMAA (03.10.1990) – Dunaújvárosi Acélbikák (HUN)

Roman ŠUMIHHIN (06.09.1991) – HC Tallinn

KAITSJAD

Marko KETTUNEN (12.06.1986) – HC Viking

Lauri LAHESALU (29.03.1979) – klubita

Saveli NOVIKOV (22.05.1999) – HC Viking

Aleksandr OSSIPOV (07.08.1987) – Halmstad HF (SWE)

Jegor PETROV (16.09.1997) – HC Viking

Jaanus SOROKIN (09.02.1986) – HC Tallinn

Filipp ŠVARÕGIN (28.01.1987) – HC Viking

RÜNDAJAD

Roman ANDREJEV (05.06.1990) – Borås HC (SWE)

Robert ARRAK (01.04.1999) – Cedar Rapids Roughriders (USA)

Riho EMBRICH (10.03.1993) – JYP-Akatemia Jyväskylä (FIN)

Daniil FURSA (06.04.1997) – Hermes Kokkola (FIN)

Artjom GORNOSTAJEV (17.08.1993) – Muik Hockey Nykarleby (FIN)

Konstantin LJUBOBRATETS (18.05.1995) – IFK Mariehamn (FIN)

Andrei MAKROV (14.12.1979) – GKS Tychy (POL)

Kevin PARRAS (04.10.1994) – JHT Kalajoki (FIN)

Aleksandr PETROV (25.03.1983) – Hockey Milano Rossoblu (ITA)

Robert ROOBA (02.09.1993) – JYP Jyväskylä (FIN)

Aleksei SIBIRTSEV (05.12.1987) – Halmstad HF (SWE)

Vassili TITARENKO (13.12.1985) – HC Tallinn

Vadim VASJONKIN (30.04.1996) – Philadelphia Junior Flyers (USA)

Peatreener: Jussi Tupamäki

Abitreener: Märt Eerme

Väravavahtide treener: Janne Pekkarinen

Peamänedžer: Jüri Rooba

Meeskonna ülem: Rauno Parras

Hooldaja: Christian Adami

Füsioterapeut: Oliver Papp

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: