Barcelona ei suutnud Reali pakutud võimalust ära kasutada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Barcelona tähtmängija Lionel Messi keset Malaga mängijate piiramisrõngast
Barcelona tähtmängija Lionel Messi keset Malaga mängijate piiramisrõngast Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas ei suutnud peamised tiitlisoosikud täna võidurõõmu maitsta.

Madridi siseasjas leppisid Real ja Atletico 1:1 viiki, Pepe viis Reali 52. minutil juhtima, Antoine Griezmann viigistas viis minutit enne kohtumise lõppu.

See andis võimaluse liigas ühe mängu enam pidanud Barcelonale, kes sõitis külla Malagale. Katalaanid ei suutnud seda aga ära kasutada, 32. minutil viis Sergio Ramirez kodumeeskonna 1:0 ette ning lõppseisu vormistas kohtumise viimasel minutil Jony. Neymar saadeti 65. minutil teise kollase kaardi tõttu väljakult ära.

72 punkti kogunud Madridi Real jätkab tabeliliidrina, Barcelonal on 69 ning Madridi Atleticol 62 silma. Täna La Coruna Deportivo 4:2 alistanud Sevilla on 61 punktiga neljandal kohal.