VIDEO | FIS-i ametniku ülbitsemine vihastas Sildaru konkurente ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Freestyle-suusatamine
Freestyle-suusatamine Autor/allikas: Kelly Sildaru/Facebook

Rahvusvahelise suusaliidu (FIS-i) ametniku Joseph Fitzgeraldi ülbe käitumine on freestyle-suusatajate seas tekitanud pahameeletormi.

Šveitsi freestyle-suusatajate filmitud videos võib kuulda, kuidas sportlased ei tahtnud pargisõidus rajale minna, sest halva ilma tõttu polnud võistlustingimused nende arvates piisavalt turvalised. FIS-i ametniku Fitzgeraldi arvates pole sportlastel aga selliste otsuste tegemiseks õiguseid.

„Ei, kokku tuleb orgkomitee ja nemad võtavad vastu otsuse, seejärel teatame sellest ka teile,” vastas Fitzgerald sportlaste küsimusele, kas otsuse asjus võiks korraldada ühise koosoleku.

„Teie ei organiseeri teleülekandeid, teie ei maksa sponsoritele, teie ei tee üldse midagi,” jätkas ametnik, mille peale sportlased irooniliselt naerma puhkesid.

Videot on sotsiaalmeedias jaganud mitmed freestyle-suusatajad, teiste seas Kelly Sildaru konkurendid Maggie Voisin, Mathilde Gremaud, Lisa Zimmermann ning Giulia Tanno ja ka Kyle Smaine, Fabio Stude ning Reine Barkered.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: