Ivanov ja Raisma jõudsid ITF-i turniiri finaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma
Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Vladimir Ivanov (ATP 441.) ja Kenneth Raisma (ATP 700.) osalevad Prantsusmaal Poitiers'is 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril. Üksikmängus piirdus Raisma esimese ringiga ja Ivanov jõudis veerandfinaali, paarismängus on Eesti paar finaalis.

Ivanovi veerandfinaali vastaseks oli 27-aastane prantslane Remi Boutillier (ATP 346.), kes eile lülitas konkurentsist välja Kenneth Raisma. Võitluslikus mängus pidi Ivanov kahjuks endast sada kohta eespool oleva prantslase nappi paremust tunnistama 4:6, 6:7 (3:7). Esimene sett kulges punkt-punkti heitluses, alles viimases geimis sai Boutillier murdevõimaluse ja kasutas selle. Teises setis oli Ivanovil kaks murdepalli, kuid neid ei õnnestunud realiseerida. Boutillier servis hästi ja kostitas eestlast 14 ässaga.

Paarismänguturniiril on Ivanov ja Raisma jõudnud finaali. Esimeses ringis said nad ukrainlaselt Danilo Kalenitšenkolt ja prantslaselt Hugo Voljacques'ilt loobumisvõidu. Veerandfinaalis alistasid Madagaskari paari Jean-Jacques Rakotohasy / Lofo Ramiaramanana.

Poolfinaalis oli vastaseks teise paigutusega paar Julien Dubail (Belgia) / Yannick Jankovits (Prantsusmaa). Eesti poisid olid heas hoos ja võitsid kõigest 41 minutit kestnud mängu 6:2, 6:1. Finaalivastane selgub Prantsusmaa paari Antoine Hoang / Gregoire Jacq ja hollandlaste Scott Griekspoor / Antal Van Der Duimi vahelisest kohtumisest.