Euroopa liigas üllatusi ei sündinud: ManU, Lyon ja Ajax edasi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liigas selgusid neljapäeva hilisõhtul kõik veerandfinalistid. Teiste seas kindlustasid koha kaheksa parema hulgas nii Manchester United, Amsterdami Ajax kui Lyoni Olympique.

Manchester United oli koduväljakul 1:0 üle Rostovist, kohtumise ainsa värava lõi 70. minutil Juan Mata. ManU pääses kaheksa parema hulka koondskooriga 2:1. Avakohtumise Københavnile 1:2 kaotanud Amsterdami Ajax alistas Taani klubi kodus 2:0, väravad sündisid avapoolajal Bertrand Traore ja Kasper Dolbergi tabamustest.

Istanbuli Besiktas alistas Pireuse Olympiakose kodus 4:1, kahel korral sai jala valgeks endine Hollandi koondislane Ryan Babel. AS Roma oli koduväljakul Lyonist üle 2:1, kuid kahe mängu kokkuvõttes pääses tulemusega 5:4 edasi Prantsusmaa klubi.