Raisma ja Ivanov alustasid Prantsusmaal võitudega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kenneth Raisma
Kenneth Raisma Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kenneth Raisma (ATP 700.) ja Vladimir Ivanov (ATP 441.) osalevad Prantsusmaal Poitiersis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril.

Raisma kohtus eile esimeses ringis 23-aastase belglase Jeroen Vannestega (ATP 844.) ja võitis 7:6 (7:3), 7:5. Esimeses setis asus 18-aastane Raisma 3:0 juhtima, kuid vastane viigistas seisu. Kiires lõppmängus jäi peale eestlane. Teises setis õnnestus Raismal üheteistkümnendas geimis vastane murda ja seejärel oma servil võit vormistada, vahendab Tennis.ee.

Ivanovi esimese ringi vastaseks oli kohalik noormees Thibaud Berland. Esimeses setis õnnestus 23-aastasel prantslasel kuuendas geimis Ivanovi servigeim murda ja sellest piisas, et sett 6:3 võita. Ka teises setis asus Berland ühe murdega 5:3 juhtima, kuid Ivanov suutis seisu viigistada ja kiires lõppmängus rohkem kui tund kestnud sett 7:6 (7:4) võita. Otsustavas setis asus eestlane 2:0 juhtima, kuid prantslane viigistas seisu 2:2. Rohkem geime Ivanov vastasele ei andnud ja võitis kolmanda seti 6:2. Kohtumise mängupilt oli väga kirev: Berland kasutas kuuest murdepallist kolm, Ivanovil oli murdepalle koguni 12, millest realiseeris neli. Prantslane lõi 15 serviässa ja tegi neli topeltviga, eestlase vastavad numbrid olid seitse ja kolm.

Järgmises ringis on Raisma vastaseks teise paigutusega prantslane Remi Boutillier ja Ivanovil tema kaasmaalane Romain Jouan. Nende kohtumiste võitjad on omavahel vastamisi veerandfinaalis.

Ivanov ja Raisma osalevad ka paarismänguturniiril. Esimeses ringis ukrainlaselt Danilo Kalenitšenkolt ja prantslaselt Hugo Voljacquesilt saadud loobumisvõit viis nad veerandfinaali.