Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR küsis spordiliitudelt rahulolu kohta

Andres Jõesaar.
Andres Jõesaar. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) meediauuringute osakonna juhataja Andres Jõesaar saatis Eesti spordialaliitudele organisatsiooni sisetüli valguses laiali ankeedid, milles küsib hinnangut sporditoimetuse tööle.

"See on tavaline uuring. Selle ettepaneku tegin mina. See ei ole juhatuse, sporditoimetuse poolt või kellegi vastu. Kuna see olukord tekkis nii ootamatult, siis aitab see lihtsalt saada faktilist informatsiooni, mida osapooled asjast arvavad," ütles Jõesaar ERR-i uudisteportaalile.

"See on täiesti emotsioonitu. Kõik senised väited, mis siiani olid kõlanud olid kõik emotsiooniga laetud ja kellegil polnud fakte. Aga see kindlasti ei ole kasutamiseks majast väljapoole kellegile näpuga näitamiseks, vaid maja siseseks analüüsiks. Eesmärk on olukorra lahendamisele kaasa aidata," selgitas Jõesaar.

Seda, kui oluliseks peaks ERR pidama alaliitude arvamust ERR-i suhtes, peavad Jõesaare sõnul programmi tegijad ise otsustama.

"Uuringute osakonna eesmärk on nii vaatajate tagasisidet tuua kui ka meie partnerite käest informatsiooni küsida. Meie ei ütle, kas nad (programmi tegijad - toim.) peavad seda arvestama või mitte. See on üks võimalus, mida nad võiksid kasutada. See ei ole kindlasti juhis, vaid lihtsalt taustainformatsioon, mida osapooled saaksid oma seisukohtade kujundades arvesse võtta."

Jõesaar lisas veel, et uuring telliti enne ERR-i nõukogu esimehe kokku kutsutud nõukogu kohtumust juhatuse ja osapoolte esindajatega.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: