Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Margus Allikmaa lõpetab töösuhte Marko Kaljuveeriga

ERR-i juhatuse esimees Margus Allikmaa teatas täna õhtul, et on otsustanud lõpetada töösuhte sporditoimetuse juhi Marko Kaljuveeriga.

Täna esitas ERR-i juhatuse liige Hanno Tomberg ringhäälingunõukogule tagasiastumisavalduse. Nõukogu rahuldas Tombergi avalduse alates 1. juunist ja tegi Allikmaale ülesandeks alustada uue juhatuse liikme otsimist.

Ringhäälingunõukogu esimees Agu Uudelepp ütles, et Tombergi lahkumise põhjuseks olid erimeelsused rahvusringhäälingu personalipoliitikas.

„Oli mullegi üllatus, et Hanno Tomberg sellise avalduse esitas, ma saan aru küll mingist seosest, et ma eile õhtul teavitasin juhatuse liikmeid sellest, et ma soovin meie sporditoimetuse juhatuses muudatusi teha ja vahetada välja Marko Kaljuveeri ja Hanno ilmselt tundis endas teatud, ma ei teagi, kas kaasvastutust või tahet Marko Kaljuveeri kaitsta,” sõnas Allikmaa „Aktuaalsele kaamerale”.

Miks Marko Kaljuveer välja vahetatakse? „See on üks vana teema ja hästi pikka sellist ajalugu kandev, aga põhiline põhjus on see, et ma väga tahaksin ja sooviksin, et meie sporditoimetuse koostöö mitmete spordialaliitudega, spordiavalikkusega oleks palju tõhusam, palju parem,” rääkis Allikmaa. „Ja ma sooviksin ka seda, et need valikud, milliseid spordialasid üle kanda ja millele nagu rõhku panna, see valik oleks pisut avaram.”

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: