Jõgeva Tähe sai eurokarika avamängus väärtusliku võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rein Kivi
Rein Kivi Autor/allikas: ETV

Jõgeva SK Tähe saalihokimeeskond alustas mänge Euroopa karikavõistluste finaalturniiril EuroFloorball Cup, mis peetakse Slovakkias Trencinis. Avamängus saadi viimase sekundi väravaga väärtuslik võit Läti meistri Lekringsi üle tulemusega 6:5 (2:2, 1:0, 3:3).

Esimesel kolmandikul läks Tähe 2:0 juhtima, kuid kolmandiku lõpuks lätlased viigistasid. Teisel kolmandikul visati vaid üks värav (Rein Kivi), mis viis Tähe 3:2 ette. Viimasel kolmandikul kasvatas Tähe eduseisu 5:3 peale, ometi lätlased taas viigistasid. Kaks sekundit enne mängu lõppu viskas Iiro Liede Rein Kivi lahtimängust kaugelt peale ja tabas värava ette kogunenud mängijate vahelt. Selles mängus kokku saavutasid Iiro Liede ja Rein Kivi kumbki kaks väravat ning ühe resultatiivse söödu.

Homme kell 11.15 kohtub Tähe Slovakkia klubiga FBC Grasshoppers AC Uniza.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch