Kergejõustiku MM: Ülekanded ja ajakava ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Gerd Kanter
Gerd Kanter Autor/allikas: Liis Treimann/Scanpix

Kergejõustiku maailmameistrivõistlused toimuvad tänavu 10.-18. augustini Venemaa pealinnas Moskvas, võistlust näeb otsepildis ETV, ETV2 ja spordiportaali vahendusel, lisaks saab ülekandeid kuulata Vikerraadiost.

Võistlusi kommenteerivad Anu Säärits, Helar Osila ja Madis Kallas. Vikerraadio reporterid on Taavi Libe ja Joosep Susi.

Kergejõustiku MM-i teleülekannete ajakava ETV-s ja ETV2-s:

Laupäev, 10. august

8.30-12.10 ETV
12.50-18.30 ETV
18.45-19.30 ETV
19.30-19.50 ETV2

 8.30 N kettaheide, kvalifikatsiooni A-grupp
 8.35 M kümnevõistlus, 100 m (Uibo, Pahapill)
 9.10 M 100 m, kvalifikatsioonijooksud
 9.15 M teivashüpe, kvalifikatsioon
 9.35 M kümnevõistlus, kaugushüpe (Uibo, Pahapill)
 9.50 N kettaheide, kvalifikatsiooni B-grupp
10.20 M 800 m, eeljooksud
11.20 M kümnevõistlus, kuulitõuge (Uibo, Pahapill)
13.00 N maraton

14.30 M kümnevõistlus, kõrgushüpe (Uibo, Pahapill)
16.05 M vasaraheide, kvalifikatsiooni A-grupp
16.20 N 3000 m tak, eeljooksud
17.05 N 400 m, eeljooksud
17.35 M vasaraheide, kvalifikatsiooni B-grupp
17.55 M 10 000 m, finaal
18.30 N kaugushüpe, kvalifikatsioon
18.40 M kümnevõistlus, 400 m (Uibo, Pahapill)
19.15 M 100 m, eeljooksud

Pühapäev, 11. august

8.00-11.30 ETV
12.30-15.30 ETV
17.30-18.30 ETV
18.30-19.15 ETV2
19.15-21.00 ETV

 8.05 M kümnevõistlus, 110 m tj (Uibo, Pahapill)
 8.40 M 110 m tj, eeljooksud
 9.00 M kümnevõistlus, kettaheite A-grupp (Uibo, Pahapill)
 9.25 N 1500 m, eeljooksud
 9.45 N kuulitõuge, kvalifikatsioon
10.05 M 400 m, eeljooksud
10.20 M kümnevõistlus, kettaheite B-grupp (Uibo, Pahapill)
10.55 N 100 m, eeljooksud
12.05 M kümnevõistlus, teivashüpe (Uibo, Pahapill)

16.00 M 20 km käimine
16.15 M kümnevõistlus, odaviske A-grupp (Uibo, Pahapill)
17.30 M kümnevõistlus, odaviske B-grupp (Uibo, Pahapill)
18.00 N kaugushüpe, lõppvõistlus
18.05 M 100 m, poolfinaalid
18.10 N teivashüpe, kvalifikatsioon
18.35 M 800 m, poolfinaalid
19.05 N 400 m, poolfinaalid
19.15 N kettaheide, lõppvõistlus
19.35 M kümnevõistlus, 1500 m (Uibo, Pahapill)
20.05 N 10 000 m, finaal
20.50 M 100 m, finaal

Esmaspäev, 12. august

8.20-11.45 ETV
17.35-18.30 ETV
18.30-19.15 ETV2
19.15-21.00 ETV

 8.30 N seitsmevõistlus, 100 m tj (Šadeiko, Klaup)
 8.40 M kettaheide, kvalifikatsiooni A-grupp (Kanter)
 9.10 M 3000 m tak, eeljooksud
 9.35 N seitsmevõistlus, kõrgushüpe (Šadeiko, Klaup)
10.05 M kettaheide, kvalifikatsiooni B-grupp (Kanter)
10.05 M 400 tj, eeljooksud (Mägi)
10.50 N 400 tj, eeljooksud

17.45 N seitsmevõistlus, kuulitõuge (Šadeiko, Klaup)
18.00 M teivashüpe, lõppvõistlus
18.05 M 110 m tj, poolfinaalid
18.35 N 100 m, poolfinaalid
19.05 M 400 m, poolfinaalid
19.35 N kuulitõuge, lõppvõistlus
19.30 M vasaraheide, lõppvõistlus
19.35 N seitsmevõistlus, 200 m (Šadeiko, Klaup)
20.15 N 400 m, finaal
20.30 M 110 m tj, finaal
20.50 N 100 m, finaal

Teisipäev, 13. august

8.20-12.10 ETV
17.40-18.25 ETV
18.35-21.00 ETV

 8.30 N seitsmevõistlus, kaugushüpe (Šadeiko, Klaup)
 8.35 N 20 km käimine
 8.50 M kõrgushüpe, kvalifikatsioon
 9.20 M 5000 m, eeljooksud
10.10 N seitsmevõistlus, odaviske A-grupp (Šadeiko, Klaup)
10.25 N kolmikhüpe, kvalifikatsioon
11.25 N seitsmevõistlus, odaviske B-grupp (Šadeiko, Klaup)

18.00 M kettaheide, lõppvõistlus (Kanter)
18.05 N 400 m tj, poolfinaalid
18.35 N teivashüpe, lõppvõistlus
18.40 M 400 m tj, poolfinaalid (Mägi)
19.10 N seitsmevõistlus, 800 m (Šadeiko, Klaup)
19.40 N 1500 m, poolfinaalid
20.10 M 800 m, finaal
20.25 N 3000 m tak, finaal
20.50 M 400 m, finaal

Kolmapäev, 14. august

Ülekandeid ei ole.

 7.30 M 50 km käimine
 8.30 N vasaraheide, kvalifikatsiooni A-grupp
 8.40 N 5000 m, eeljooksud
 9.25 M kaugushüpe, kvalifikatsioon
 9.45 M 1500 m, eeljooksud
10.10 N vasaraheide, kvalifikatsiooni B-grupp

Neljapäev, 15. august

8.20-11.00 ETV
18.00-19.15 ETV2
19.15-20.30 ETV

 8.30 M odavise, kvalifikatsiooni A-grupp
 8.40 N kõrgushüpe, kvalifikatsioon (Iljuštšenko)
 8.55 N 800 m, eeljooksud
 9.20 M kuulitõuge, kvalifikatsioon
 9.55 N 200 m, eeljooksud
10.00 M odavise, kvalifikatsiooni B-grupp (Mätas)

18.00 M kõrgushüpe, lõppvõistlus
18.05 M 4 x 400 m, eeljooksud
18.40 N kolmikhüpe, lõppvõistlus
18.45 N 200 m, poolfinaalid
19.20 M 3000 m tak, finaal
19.45 N 400 m tj, finaal
20.00 M 400 m tj, finaal
20.20 N 1500 m, finaal

Reede, 16. august

8.20-10.50 ETV
18.00-19.15 ETV2
19.15-20.45 ETV

 8.30 N odavise, kvalifikatsiooni A-grupp
 8.45 N 100 m tj, eeljooksud
 9.00 M kolmikhüpe, kvalifikatsioon
 9.35 M 200 m, eeljooksud
 9.55 N odavise, kvalifikatsiooni B-grupp (Laasma)
10.30 N 4 x 400 m, eeljooksud

18.00 N vasaraheide, lõppvõistlus
18.05 M 1500 m, poolfinaalid
18.30 M kaugushüpe, lõppvõistlus
18.40 M 200 m, poolfinaalid
19.10 M kuulitõuge, lõppvõistlus
19.15 N 800 m, poolfinaalid
19.45 M 5000 m, finaal
20.15 N 200 m, finaal
20.30 M 4 x 400 m, finaal

Laupäev, 17. august

14.20-18.30 ETV
18.30-19.15 ETV2

14.30 M maraton
17.00 N kõrgushüpe, lõppvõistlus
17.20 N 100 m tj, poolfinaalid
17.35 M odavise, lõppvõistlus (Mätas)
17.55 N 5000 m, finaal
18.30 N 4 x 400 m, finaal
18.50 N 100 m tj, finaal
19.10 M 200 m, finaal

Pühapäev, 18. august

15.00-17.50 ETV

15.00 N odavise, lõppvõistlus
15.15 N 4 x 100 m, eeljooksud
15.45 M kolmikhüpe, lõppvõistlus
15.50 M 4 x 100 m, eeljooksud
16.25 M 1500 m, finaal
16.50 N 800 m, finaal
17.10 N 4 x 100 m, finaal
17.45 M 4 x 100 m, finaal

Vikerraadio ülekannete ajakava:

Laupäev, 10. august:

Vikerhommikus alates 8.35-st lülitused kümnevõistlusest. Eestlastest võistlevad Mikk Pahapill ja Maicel Uibo.

18.20 - 20.00 - Lõpeb kümnevõistluse avapäev. Finaalid: meeste 10 000 m jooks.

Pühapäev, 11. august:

Vikerhommikus alates 8.05-st lülitused kümnevõistlusest (Mikk Pahapill ja Maicel Uibo).

18.15 - 21.00 - Lõpeb kümnevõistlus. Finaalid: meeste 100 m jooks, naiste 10 000 m jooks, naiste kaugushüpe, naiste kettaheide.

Esmaspäev, 12. august:

Vikerhommikus alates 8.30-st lülitused naiste seitsmevõistlusest (Grit Šadeiko, Mari Klaup) ja meeste kettaheite kvalifikatsioonist (Gerd Kanter).

10.05 - 11.30 - Jätkub seitsmevõistlus ja kettaheite kvalifikatsioon. Peetakse meeste 400 m tõkkejooksu eelring (Rasmus Mägi).

18.20 - 21.00 - Lõpeb seitsmevõistluse avapäev: Finaalid: meeste 110 m tõkkejooks, meeste teivashüpe, meeste vasaraheide, naiste 100 ja 400 m jooksud, naiste kuulitõuge

Teisipäev, 13. august:

Vikerhommikus 8.30-st lülitused naiste seitsmevõistlusest (Grit Šadeiko, Mari Klaup)

17.40 - 18.00 ja 18.20 - 21.00 - Lõpeb seitsmevõistlus. Meeste 400 m tõkkejooksu poolfinaalid (Rasmus Mägi). Finaalid: meeste kettaheide (Gerd Kanter), meeste 400 ja 800 m jooksud, naiste 3000 m takistusjooks, naiste teivashüpe.

Neljapäev, 15. august:

Vikerhommikus ja Huvitajas alates 8.30-st lülitused naiste kõrgushüppe (Anna Iljuštšenko) ja meeste odaviske (Risto Mätas) kvalifikatsioonidest.

18.20 - 21.00 - Finaalid: Meeste 400 m tõkkejooks, meeste 3000 m takistusjooks, meeste kõrgushüpe, naiste 400 m tõkkejooks, naiste 1500 m jooks, naiste kolmikhüpe.

Reede, 16. august:

18.15 - 21.00 - Finaalid: meeste 5000 m jooks, meeste 4 x 400 m teatejooks, meeste kuulitõuge, meeste kaugushüpe, naiste 200 m jooks, naiste vasaraheide

Laugpäev, 17. august:

17.05 -18.00 ja 18.20 - 20.00 - Finaalid: meeste odavise (Risto Mätas), naiste kõrgushüpe, meeste 200 m jooks, naiste 5000 m jooks, naiste 100 m tõkkejooks, naiste 4 x 400 m teatejooks

Pühapäev, 18. august:

16.05 - 18.00 - Finaalid: Naiste odavise, meeste 1500 m jooks, meeste kolmikhüpe, naiste 800 m jooks, meeste ja naiste 4 x 100 m teatejooks

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: