Eesti jalgpallikoondis sai aasta teise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1370587800000 | amCalendar}}

Eesti jalgpallikoondis alistas reede õhtul A. Le Coq Arenal toimunud maavõistluses Trinidad ja Tobago meeskonna 1:0. Mängu ainsa värava lõi 13. minutil Henri Anier.

Eesti läks mängu 13. minutil kohtumist juhtima, kui Tarmo Kink tsenderdas karistusalas Sergei Zenjovile, kes jättis palli Henri Anierile ning Norras leiba teeniv ründaja ei eksinud.

Avapoolajal olid eestlastest head võimalused veel ka Raio Piirojal, Siim Lutsul, Sergei Zenjovil ja Aleksandr Dmitrijevil. Vastased üritasid tabamust rohkem kauglöökidest, kuid edutult.

Teisel poolajal ei olnud Eesti mängupilt nii hea kui esimesel, kuid paar võimalust tekkis veel. Sergei Mošnikov võitles välja paar trahvilööki ohtlikust kohast ning Dmitri Kruglovi karistuslöök oli ka üsna ohtlik.

Viimastel minutitel domineeris juba külalismeeskond ning nad teenisid mitmeid standardolukordi, aga väravani ei jõudnud.