Roma lubas Lyonil endale neli väravat lüüa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liiga kaheksandikfinaalide avakohtumistes alistas Lyon koduväljakul AS Roma 4:2, Schalke ja Borussia Mönchengladbach mängisid 1:1 viiki.

Avapoolaja Mohamed Salahi ja Frederico Fazio väravate toel 2:1 võitnud Roma lubas Prantsusmaa klubil teisel poolajal endale lüüa kolm vastuseta väravat. Lõppskoori vormistas Alexandre Lacazette kohtumise üleminutitel.

Saksamaa klubide omavahelises mõõduvõtus löödi mõlemad väravad esimesel poolajal, 15. minutil oli Mönchengladbachi eest täpne Jonas Hofmann ning kümme minutit hiljem viigistas seisu Guido Burgstaller.

Belgia siseasjas jäi peale Genk, kes seljatas võõrsil Genti 5:2, Pireuse Olympiakos ja Istanbuli Besiktas mängisid 1:1 viiki ning Celta Vigo oli Krasnodarist parem 2:1.

Kaheksandikfinaalide korduskohtumised mängitakse järgmisel neljapäeval, finaal toimub 24. mail Stockholmi Friends Arenal.