Eesti Pank kuulutab välja Sotši OM-ile pühendatud meenemündi kujunduskonkursi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

2014. aastal Sotšis toimuvate XXII taliolümpiamängude tähistamiseks emiteerib Eesti Pank hõbedast meenemündi nominaalväärtusega 10 eurot. Kujunduse kohustuslikeks elementideks on Eesti Vabariigi suur riigivapp, tekst „Eesti Vabariik“ ja aastaarv 2014 mündi esiküljel ning nimiväärtus koos eurotähisega (10 €) ja Eesti Olümpiakomitee logo tagaküljel.

”Olümpiamängudele pühendatud meenemüntide emiteerimine on pikaajaline traditsioon alates 1992. aastast ning tänan Eesti Panka pikaajalise meeldiva koostöö eest. Kujunduskonkursil on oodatud osalema nii üksikisikud kui kollektiivid ning loodame ka seekord aktiivset osavõttu,“ ütles EOK president Neinar Seli.

Nõuetekohaselt vormistatud kavandite esitamise lõpptähtaeg on 12. aprill 2013 kell 12:00. Kavandid tuleb saata Eesti Panka aadressil Mündižürii, Eesti Pank, Estonia pst 13, 15095 Tallinn. Konkursi reglemendi täpsete tehniliste nõuete ning osalemis- ja hindamistingimustega saab tutvuda Eesti Panga kodulehel.

Kujunduskonkursil osalev autor või autorite kollektiiv võib esitada ka mitu kavandit ühe mündi kohta. Eesti Panga kokku kutsutud žürii teeb meenemüntide kujunduskonkursi tulemused teatavaks hiljemalt 8. mail 2013. Mõlema võidutöö eest makstakse pärast müntide emiteerimist auhinnatasu 2000 eurot.

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: