Karl-Robert Saluri sai kümnevõistluses isikliku rekordiga 8. koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kadrioru staadionil toimunud kergejõustiku juunioride EM-il lõpetas kümnevõistleja Karl-Robert Saluri võistluse uue isikliku rekordi 7453 punkti ja 8. kohaga.

Võistluse võitis uue meistrivõistluste rekordiga 8124 prantslane Kevin Mayer. Hõbe ja pronks läksid Saksamaale, kui Matthias Brugger kogus 7853 punkti ja Johannes Hock 7806 silma.

Saluri lõpetas teise võistluspäeva isikliku rekordiga 1500m jooksus 4.30,12 ning püstitas kümnest alast koguni kaheksal uue isikliku tippmargi.

Saluri alustas võistlust 11,10-ga 100 meetri jooksus. Kaugushüppes sai ta kirja 7.25, kuulitõukes kuuekilose kuuliga 14.21 ja kõrgushüppes 1.83. Avapäeva lõpetas ta 49,75-ga 400 meetri jooksus. Avapäeval püstitas Saluri neli isiklikku rekordit. Vaid 100 meetri jooksus jäi rekordi uuendamata.

Saluri alustas teist võistluspäeva isikliku rekordi 15,57-ga tõkkesprindis. Kettaheites loovutas ta pisut punkte ja piirdus 36.65-ga. Teivashüppes ületas eestlane isiklikku rekordit tähistavad 4.50 ning odaviskes tuli järjekordne isiklik tippmark 53.32.

Toimetaja: Siim Semiskar

Allikas: ERR SPORT